• Bizi Arayın: +90338 2128504
Sosyal Medyada Biz

Kurumsal

TÜRKSU Mühendislik

Herkesin bir hayat hikayesi bir başarı hikayesi vardır...

Elbette bizimde bir hikayemiz var.

Üretmek içinyılmadan, yorulmadan çalışmak, çalışmak, çalışmak...

1984 Yılında çırak olarak başladığımız su tesisat işleri 1998 yılında kendi iş yerimizi kurmakla devam etti. Zaman içerisinde kalorifer tesisatı ve doğalgaz tesisatınıda bünyesine katarak faaliyetlerimize devam ediyoruz.

2007 yılında şirketleşen firmamız ısıtma sektöründe ve tesisat işlerine devam ederken,

2014 Yılında imalat sektörünede giriş yaptı... 

Firmamız aile lavabosu olarak tasarladığımız ikili lavabonun ( Bir tarafı yüksek bir tarafı alçak) imalatını yapmaktayız.

Hedefimiz faydalı projelere imza atmaktır.

Neden TÜRKSU?

Yüksek Verimlilik Sağlıyoruz.
Türksu Mühendislik olarak yaptığımız tüm çalışma ve projelerde yüksek verimliliği hedefliyoruz. AEGE çalışmasını tamamlamadan, sonuçlarını gözden geçirmeden sadece yapmış olmak için bir çalışma yada proje içerisine girmiyoruz. Verimliliği düşük projelerde mutlaka iş ortaklarımızı ve müşterilerimizi uyarıyoruz.
Zaman Planlamamızı Gerçeklerle Örtüştürüyoruz.
Türksu Mühendislik tıpkı sizin olduğu gibi bizlerinde zamanının değerini bilerek, bir çalışmaya yada projeye başlamadan önce gerçekler ile örtüşen reel bir zaman planlaması yaparak, ARGE, proje ve teslimat aşamalarında bu plana sadık kalmaktadır.
Kalite Politikamızın Keskin Hatları.
Türksu Mühendislik yaptığı her çalışmada ve projede ismini ortaya koymaktadır. Herhangi bir kurum kuruluş yada şahıs için kalitemizden ödün vermeyiz. Kimse için kalitesiz üretim yapmayız. İsmimiz kalitemizdir.

Türksu Mühendislik

TÜRKSU Mühendislik

TÜRKSU Mühendislik olarak imza attığımız her projede özünde bir mühendislik firması olduğumuzu unutmadan insan yaşamını kolaylaştırıp güzelleştirmek üzere farklılıklar sağlayabilecek çalışmalar yapmaktır.

TÜRKSU Mühendislik her zaman bu ilke ile çalışmalarına yön vermiştir. Aynı ilkeyle de çalışmaya devam edecektir.

 

Türksu Mühendislik

TÜRKSU Mühendislik

TÜRKSU Mühendislik yenilikçi projelere, ARGE ağırlıklı çalışmalara imza atarak sektörün ileriye gitmesi için üzerine düşeni yapmayı görev olarak benimsemiz bir mühendislik firmasıdır. 

Gerek firma gerekse kadro olarak ARGE ve eğitime üst düzeyde önem vermekteyiz. Sektörümüzde lokomotif firma olma hedefimize gün ve gün yaklaşmaktayız. 

Türksu Mühendislik

TÜRKSU Mühendislik

TÜRKSU Mühendislik olarak ilk hedefimiz yaşamı kolaylaştırmak adına projeler hazırlamak. Bu bilinçle çıktığımız üretim yolculuğumuzda kaliteden ödün vermemek en önemli kararımız olmuştur. Proje ve çalışmalarımız bizim adımız ile anıldığı için hiçbir kurum, kuruluş ve şahıs için kalitesiz üretim yapmamaktayız.

Sektörde kalitemiz ismimizdir, asla ödün vermeyi düşünmüyoruz.